Hledáme kolegu ma pozici Správce městských památek

19.07.2021 09:54

Správa nemovitostí Klatovy s.r.o., přijme do svého kolektivu pracovníka na pozici

Správce městských památek

Pracovní náplň:

  • zajištění provozu Klatovských katakomb z.s. a pavilonu skla PASK a to zejména v oblasti provozní, personální, propagační, ekonomické a ostatních činností s tím souvisejících

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání nejlépe humanitního směru nebo  se zaměřením na cestovní ruch
  • základní jazykové znalosti – němčina, angličtina
  • zájem o historii, výtvarné umění
  • praxe v oblasti historie a kultury vítána
  • trestní a morální bezúhonnost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, předpoklady pro týmovou práci
  • aktivní přístup, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • iniciativu a tvůrčí činnost
  • znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • velmi pestrou, činorodou a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr v rozsahu plného pracovního úvazku na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

K žádosti o pracovní místo připojte:

  • strukturovaný životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Předpokládané datum nástupu: dohodou.

 Písemné žádosti doručte nejpozději do 16.8.2021 na adresu:

Správa nemovitostí Klatovy s.r.o., Dobrovského 148/II, 339 01  Klatovy

k rukám jednatelky Ing. Jindřišky Kurcové, tel: 376 314 697

Obálku s žádostí o místo označte „Správce památek“.

spravce_pamatek.docx (16933)

Kontakt

Správa nemovitostí Klatovy s.r.o.

Dobrovského 148
339 01 Klatovy II

Hodiny pro veřejnost:
Po 7:30-11:00 12:00-16:00
Út 7:30-11:00 12:00-13:30
St 7:30-11:00 12:00-16:00
Čt 7:30-11:00 12:00-13:30
Pá 7:30-11:00

snklatovy(zavináč)snklatovy.cz

+420376311786

Vyhledávání